Nezařazené

Matrace s memory penou

Zlá noc takmer vždy znamená aj zlý deň. Bez dostatočne dlhého a kvalitného spánku bežný deň nie je taký produktívni, ako keď sa vyspíme doružova. Množstvo ľudí má ale práve s týmto problém. Spánok čoraz častejšie nie je už taký kvalitný ako by sme potrebovali. Čo je ale za tým? Určite dnešná doba. Stres, veľa práce, zahltená myslel, ale aj mobilné telefóny a televízory, ktoré pozeráme priamo pred spaním. Rozmýšľali ste však niekedy už aj nad tým, že za vašim zlým spánkom môže byť matrac do postele? Niektorí ľudia svoje matrace v posteli ani neriešia.

matrac

V podstate ani nevedia aká tvrdosť im vyhovuje či aký druh materiálu je pre ich spánok a telo najlepší. Kde kupujete matraca do postele vy? Pri výbere matraca do postele by sme určite nemali zvoliť prvú najlacnejšiu variantu. A už vôbec nie v nejakom širokospektrálnom obchode. Matrac do postele by ste mali vyberať u odborníkov, ktorí sa na výrobu a predaj matracov špecializujú. Takýmto predajcom kvalitných matracov je aj Segum. Segum je slovenský výrobca matracov pôsobiacich na Slovenskom trhu už od roku 1992. Vo svojej ponuke majú rôzne typy matracov. Ktoré matrace sú na Slovenskom trhu najpredávanejšie? Práve penové matrace.

posteľ

Penové matrace.

Ako už z názvu vyplýva zloženie penových matracov je pena. Tá môže byť rôzna. Najčastejšie sa používa memory pena. Kombinácia rôznych druhov peny do matracov dajú matracu aj možnosť rôznej kombinácie vlastnosti. Pri penových matracoch však platí že sú pocitovo mäkké. Pokiaľ teda obľubujete mäkké matrace, penový je pre vás ten pravý. Memory pena je veľmi obľúbená z hľadiska jej tvarovateľnosti. Keď si ľahnete na penový matrac memory pena sa okamžite prispôsobí krivkám vášho tela a vy budete ležať v pohodlí ako vo vatičke. Aj vy môžete mať kvalitný penový matrac. Stačí navštíviť internetovú stránku segum.sk a vybrať si jeden z kvalitných matracov Segum.