Pre deti chceme len to najlepšie, platí to aj o matracoch

Spoločnosť SEGUM je výrobca matracov, určených nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Do detských postieľok a na postele pre staršie deti ponúka kvalitné zdravotné matrace, vyhovujúce zdravému spánku, vytvorené so zreteľom na potreby tela dieťaťa, oporu pre chrbticu a celkovú antibakteriálnu úpravu materiálov, z ktorých sa šijú. Matrace pre najmenších si vyžadujú perfektne prepracovaný tvar, vyhotovenie v správnej tvrdosti a zároveň príjemne mäkkého povrchu. Detská chrbtica je vo vývoji, a to si vyžaduje optimálnu podporu celého tela. Rodičia tak môžu deťom zabezpečiť detske matrace Segum.sk matrace z prírodných materiálov alebo s antibakteriálnou penou. Skladba detských matracov je v podstate rovnaká, skladá sa z pružnej látky, ktorá jadro obalí, z pružnej KOMFORT peny a antibakteriálnej studenej peny.

Moderné materiály a kvalitné prevedenie

Poťahy na matracoch sú z látok, ktoré možno prať v práčke vo vode s teplotou 60°C, v ponuke je však aj poťah so strieborným vláknom, ktorý sa dá vyprať pri teplote až 90°C, takže hygienická stránka matraca je zaručená. Typy matracov sa líšia zložením jadra, napríklad kolekcia BABY antibakterial matrace vznikli perforáciou jadra studenej peny a jeho profiláciou, ktoré je v úprave Sanitized, výsledkom sú matrace dokonalo vzdušné a optimálne pružné. Pevné bočníky udržiavajú dieťa počas spánku v optimálnej polohe a ak ležia na hrane postieľky, zamedzujú prepadnutiu tela cez medzery v jej bočniciach.

Odmenou je pokojný spánok

Na matracoch sa vďaka úprave Sanitized nehromadia roztoče či iné mikroorganizmy, eliminuje sa vznik plesní, pachov a likvidujú sa baktérie. Elastická látka, ktorá obaľuje jadro matraca, je ušitá ako snímateľný poťah, ktorý bráni jeho poškodeniu a opotrebovaniu, čím vplýva na dlhšiu životnosť matraca. Vlhkosť je takisto eliminovaná. Pružná pena KOMFORT je z polyuretánu, má hustotu 30,35 až 40kg/m3, tá umožňuje dodržať tvar, komfort pri ležaní, nemá tendenciu deformovať sa a má aj tvarovú pamäť. Pri jej výrobe sa nepoužívajú freóny. Studená antibakteriálna pena v úprave Sanitized zaisťuje zdravé a hygienické prostredie bez plesní či mikroorganizmov a bez zápachu. Má vysokú hustotu, čo zaručuje dlhú životnosť a je vhodná aj pre ľudí, ktorí sú citliví na plesne či roztoče. Zdravie našich detí si predsa kvalitu zaslúži.

Related Post