Nezařazené

Dom na „kolesách“

Ceny za nehnuteľnosti sú skutočne neprimerane vysoké a málokto si môže dovoliť svoje vlastné bývanie. Nemusíte však hneď siahnuť po nezmyselných podnájmoch. Na trhu je aj iná možnosť, ktorá vám zabezpečí nehnuteľnosť podľa vašich predstáv a v cenovej kategórií prijateľnej pre väčšinu z nás. Reč nie je o murovanom dome či chate, ale o montovanom mobilnom dome, ktorý vám vyrobia na mieru. Firma euro-mobilnedomy.sk sa zaoberá výrobou a predajom mobilných domov po celom Slovensku. Mobilné domy sú najmä v USA každodennou klasikou. Zatiaľ čo ľudia ich tam používajú aj na celoročné bývanie, na Slovensku sú mobilné domy zatiaľ najčastejšie využívané ako rekreačná nehnuteľnosť.

mobilný dom

Mobilný dom ako rekreačná chatka

Zaobstarať si mobilný dom na vlastný pozemok je tou najlepšou voľbou pre ľudí, ktorí chcú mať svoju rekreačnú nehnuteľnosť v pomerne krátkom čase a v lacnejšej verzii. Výroba a dovoz mobilného domu skutočne netrvá viac ako niekoľko týždňov. Podľa vlastných predstáv si navrhnete typ a veľkosť mobilného domu alebo si môžete vybrať aj zo skladových zásob či katalógového predaja, čo vám čakanie ešte skráti. Mobilný dom môže byť podľa vašich predstáv. Základný mobilný dom je vybavený plnohodnotnou obývačkou so zariadením, kuchyňou, spálňou, ale taktiež nechýba ani WC skúpeľňou.

mobilný dom

Všetko čo potrebujete na niekoľko dní na vašej chate. Mobilný dom vám pohodlne dovezú priamo na váš pozemok, kde ho osadia a do niekoľkých hodín ho môžete využívať. Mobilný dom takisto znamená, že v prípade potreby ho môžete presunúť na iné miesto. Po menších úpravách na mobilnom dome môžete využívať takúto nehnuteľnosť aj na celoročné bývanie. Mobilné domy sú posledné roky takisto obľúbenou formou na podnikateľský účel. V mobilom dome si môžete zriadiť kanceláriu či vykonávať živnostenskú činnosť. Navštívte internetovú stránku euro-mobilnedomy.sk ešte dnes.