Nakupovanie

Ako zintenzívniť vôňu bielizne aj na niekoľko týždňov?

Vôňa bielizne sa jednoducho stala nepostrádateľnou súčasťou, ktorá sprevádza rituály prania. Áno, pre ženu môže byť pranie až rituálom. Symbolizuje totiž čistotu a domácu pohodu, no a za všetko môže práve príjemná vôňa. Tá vôňa nás na oblečení sprevádza počas celého dňa a dodáva nám komfort. Bez vône by to jednoducho asi nebolo ono!

parfém do praní

Ako však arómu zintenzívniť a zanechať bielizeň voňavú a jemnú aj týždne? Odpoveďou sú prírodné olejové parfémy do prania. Predstavujú veľmi šikovnú náhradu aviváže, ktorá sa dostane do hĺbky tkaniny a povýši vôňu bielizne na poriadny zážitok. A nemusíte sa obávať, žiadne škvrny na bielizni od oleja mať jednoznačne nebudete!

Olejové parfumy do práčky

V týchto malých fľaštičkách sa skrývajú krásne koncentrované vône, vyrobené zo 100 % prírodných esenciálnych olejov. Každá jedna je jedinečnou kompozíciou. Talianske parfumérstvo má svoje meno a vône do práčky ESSENTIA to len dokazujú.

Skvelé je, že si môžete kúpiť aj malé balenie a vyskúšať si rôzne parfumované oleje na pranie, aby ste si našli tie správne a pravé pre seba. Vôňa totiž musí sadnúť. Kým aviváž je vo veľkom balení, tu si môžete pri každom praní doslova vôňu zmeniť na inú a to vďaka malým 20 ml baleniam jednotlivých kompozícií.

na praní parfém

Inovujte svoje pranie! Vôňa ako hra

ESSENTIA vôňa do práčky je rozhodne inováciou prania, ktorú už mnohé ženy vyskúšali. Stačí pridať určité množstvo oleja na pranie do priehradky na aviváž a práčka sa už postará o to, aby sa dostali na tkaninu akéhokoľvek druhu.

Okrem dlhotrvajúcej vône sú oleje na pranie rozhodne šetrné k životnému prostrediu. Jednak kvôli prírodnému zloženiu a jednak lebo stačí malé množstvo a vytvorí intenzívny účinok. Nový pocit z čerstvo opratých uterákov, posteľnej bielizne a oblečenia vám iste prinesie zmyslový zážitok a hru esenciálnych vôní, ktorú si iste budete skvelo užívať!