Nezařazené

Komfortné sedenie v aute

Pri niekoľkohodinovej ceste autom je kľúčovou vaša pozornosť a pohodlie, preto si snažíme vyberať čo najkvalitnejšie, najpohodlnejšie auto, ale napriek tomu z neho vstávame s boľavým chrbtom a nepríjemným pocitom v oblasti krížov. Určite to poznáte aj zo sedavého zamestnania, keď paradoxne stabilná poloha v sede niekoľko hodín uškodí telu viac ako športové aktivity. Výber komfortného auta často nestačí. Bolesti chrbta sú nepríjemné a môžu sa prejaviť v ďalších oblastiach nášho života, samozrejme sa odraziť aj na našich výkonoch, nálade, duševnom zdraví … Chráňte sa ešte predtým, ako tento problém nastane.

opierka do auta

Bedrový vankúš ortopedického charakteru BENERGO je výbornou ochranou chrbtice aj v aute. Najdôležitejšia je prevencia, v ktorej je opierka do auta BENERGO špičkovým na trhu vďaka skutočne dômyselnému nastaveniu, ktoré kopíruje správne sedenie a postavenie chrbtice. Ak už vaše bolesti prešli do chronického štádia, snaží sa jeho dôsledky potlačiť, aby sa bolesť z chrbta nepresunula či dokonca nerozšírila v oblasti krížov a drieku a spôsobiť tak ešte závažnejšie problémy. Tiež chráni medzistavcové platničky v rámci krčnej aj celej chrbtice. Konštrukcia vankúša bola navrhovaná tak, aby sa myslelo na rôzne stupne zaťaženia chrbtice a aby sa tak tlak eliminoval čo najviac.

opierka do auta

Pomáha formovať správne držanie tela, pretože často sa u nás utvorí návyk nesprávneho držania, ohýbania, krivenia a podobne, ktorý si prenášame do bežného dňa a tohto zlozvyku sa ťažšie zbavujeme. S týmto vankúšom si užijete cestu ako nikdy – a umožňuje sústrediť sa na cestovanie, nie na zvládanie nepríjemnej bolesti. Podporuje prirodzené zakrivenie tela, čo znamená aj vaše dlhodobé zdravie. Kľúčom k úspechu je tiež správne nastavenie ortopedického vankúša, čo však nie je nič náročné – len posunúť opierku trošku vyššie na sedadlu, podľa návodu. Zdravá chrbtica, lepší výkon, kvalitnejší život. To všetko a aj mnoho iného zabezpečíme na zdravie-eshop.sk.