Nezařazené

Blikanie svetiel pomaly odchádza do minulosti

Kreatívni môžeme byť pri mnohých činnostiach, ktorým sa venujeme, stačí len trocha popustiť uzdu fantázii a dokážeme vytvoriť veľmi netradičné a originálne veci, pretvoriť interiér či priestory upraviť podľa vlastných predstáv a potrieb. Dnes k tomu máme oveľa viac príležitostí ako v minulosti, lebo sú nám prístupnejšie aj moderné materiály či technológie.

Intenzita LED svetla je jasná

Estetické cítenie je u každého človeka iné, sme originálni sami o sebe, a preto aj naše vnímanie krásy je rozdielne. Do života vnášame vlastné potreby a prejavujeme sa úpravami svojho okolia na základe vkusu a cítenia. Funkčné a dizajnové prvky dokážeme spojiť do jedného celku a vytvoriť tak interiér, v ktorom budeme mať pocit pohodlia a útulnosti. Na to však potrebujeme led panel 12v aj mnoho prvkov, ktoré celok vytvoria, a jedným z nich je aj osvetlenie.

Nakúpiť osvetlenie sa dá aj na internetových stránkach, eshop LEDprodukt s.r.o. je zásobený množstvom LED svietidiel, napríklad panelov. Ich konštrukčné prevedenie je v modernom tvare slim, ktorý ich predurčuje na umiestnenie do podhľadov s hrúbkou iba 10 cm, jednoduchým nainštalovaním do vyrezaného otvoru, kde budú dizajnovým prvkom s kvalitným svietením. LED panely 12V sa zapájajú do bežnej elektrickej siete, takže žiadne doplnkové komponenty dokupovať nemusíte.

Osvetlené priestory majú svoje čaro

Základné parametre panelov sú implementované čipy SMD2835, podanie farieb s vysokým indexom CRI80, uhly svietenia až 150°, možnosť náhrady aj hlavných zdrojov svetla a široká paleta dizajnových prevedení, medzi základné patrí obdĺžnikový, štvorcový a kruhový tvar panela. Farebnosť je rovnaká ako pri ostatných LED-kách, teplá, neutrálna a studená biela farba. Svietiť môžu v kuchyniach, jedálňach, kúpeľniach, halách, reštauráciách a podobne. Sú úsporné, majú dlhú životnosť a šetria drahú elektrickú energiu, čím sú priateľské k nášmu životnému prostrediu.