Nezařazené

Pripite si na novomanželov

Zasnúbením sa začína kolotoč priprav, organizácie a časom stráveným vyberaním všetkých potrebných vecí týkajúcich sa vašej svadby. Na samotný svadobný deň je potrebné zabezpečiť veľké množstvo osôb, ktoré urobia vašu svadbu nezabudnuteľnú. Je však aj veľa drobností, na ktoré množstvo žien zabúda. Vo väčšine domácnosti je zvykom, že pár dní pred svadbou budúci manželia chodia po svojich hosťoch s výslužkou. Výslužka predstavuje krabicu plnú koláčov a fľašu vína či pálenky. Tento zvyk je pri svadbách už od nepamäti a vy by ste ho mali zachovať tiež.

novomanželia

Vaša rodina a blízky sa na to vždy tešia. Preto by ste túto peknú tradíciu mali zahrnúť do vašej svadby tiež. Koláče objednané máte, pálenku na hostinu prichystanú taktiež máte, potrebné sú už len krabičky a fľaše. Tie zoženiete pomerne jednoducho. Nezabudnite ich aj ozdobiť. Nálepky na krabičky od koláčov a etikety na svadobné fľaše jednoducho musia byť. Graphicsoul.sk ponúka jedinečné služby tlačovín na vašu svadbu. Môžete si vybrať z množstva ponúkaných dizajnov svadobných oznámení, pozvánok ku stolu, svadobných menu, ale aj spomínaných etikiet na svadobnú fľašu.

svadobné obrúčky

S etiketou to vôbec nemusíte preháňať. Mala by byť v rovnakom štýle ako vaše svadobné oznámenie. Vhodné sú najmä jemné designy s rôznymi ornamentami či kvetmi. V prípade etikiet na fľašu platí menej je viac. Etiketa by samozrejme mala obsahovať vaše mená. Pri etiketách sa udáva aj dátum svadby. Takáto fľaša je neskôr aj peknou spomienkou na vašu svadbu. Takže na zdravie novomanželia. Navštívte stránku Graphicsoul.sk a pozrite si ponúkaný sortiment svadobných produktov, z ktorých si vyberie určite každá nevesta. Svadobné produkty sú vo výbornej kvalite čomu svedčí aj veľké množstvo spokojných zákazníkov. Na Graphicsoul.sk dostanete kvalitné produkty vo výbornej cene začínajúcich už na pár centoch za kus.