Nakupovanie

Najnovší trend v praní je doslova hitom!

Dalo by sa povedať, že z olejových parfémov na pranie sa stal skutočný trend. Rôznorodé vône na pranie priniesli inováciu, ktorá umožňuje bielizni voňať dlhšie, sviežejšie a originálnejšie. Množstvo jedinečných nadčasových vôní nájdete aj v značke Essentia. Tá sa špecializuje na vône do prania, ktoré sú vhodné aj pre citlivú pokožku a ich vonná zložka je vyrobená z čistých prírodných esenciálnych olejov vysokej kvality. Značka si dáva záležať aj na ekologickom balení a má certifikát Cruelity Free. Veľkou konkurenčnou výhodou tejto jedinečnej talianskej výroby je široký sortiment a spektrum vôni, ktoré si môžete vyskúšať aj v malých baleniach. Je naozaj veľkým trendom a doslova hitom skúšať vône, ktoré poskytujú olejové parfémy do prania. Od jemnejších, tradičnejších, až po naozaj originálne intenzívne vône – vyberie si doslova každý.

parfém na praní jasmín

Infuenceri tiež skúšajú olejové parfémy

Influenceri sa často predháňajú v skúšaní rôznych produktov, od kozmetiky až po pracie prostriedky a, samozrejme, vyskúšali už aj olejové parfémy na pranie. Na trhu sú totiž dostupné viaceré značky, ktoré môžu zákazníci nájsť jednak v predajniach drogérie, ale aj v online internetových obchodoch. Často je výhodné kúpiť si produkt priamo od distribútora, kde môžete nájsť kompletný sortiment a mnohokrát aj výhodnejšie ceny. Produkty značky Essentia takto nájdete na webovej stránke vonavepranie.sk.

parfém Marseille

Keď nemôžete používať aviváž

Okrem toho že sú ozajstným hitom a prinášajú explóziu krásnych vôní, ktorá sa bude šíriť vašou domácnosťou pri každom praní, majú aj iné praktické výhody. Sú jednak alternatívou pre tých, ktorí nemôžu používať bežnú klasickú aviváž, nakoľko sú vhodné pre citlivú pokožku, a to zrejme ako jediné pracie oleje na našom trhu. Okrem toho sa vôňa do práčky Essentia dá používať aj na iné účely, napríklad do vody na umývanie podlahy. Uvidíte, že vás tieto vonné kompozície uchvátia.