Nezařazené

Oživte jednoducho svoje bývanie

Zariaďujete si svoj domov snov a jedným z Vašich snov je mať presvetlený a priestranný dom či byt, ktorý by pôsobil luxusným dojmom? Máme pre Vás riešenie, kvôli ktorému si nebudete musieť siahať hlboko do vreciek, pretože Vás nebude stáť celý Váš majetok a pri tom vyzerá skutočne elegantne. Naša spoločnosť pre vás už dlhé roky vyrába sklenené dvere na mieru lmmont.sk, ktoré zútulňujú Vaše domovy, presvetľujú miestnosti čím ich aj opticky zväčšia a pôsobia skutočne luxusným dojmom už na prvý pohľad. Už teraz si môžete vyberať z našej širokej ponuky sklenených dverí alebo si nechať vyrobiť sklenené dvere na mieru podľa vašich predstáv a očakávaní. U nás si veľmi jednoducho môžete požiadať o cenovú ponuku a taktiež Vám vždy veľmi radi poradíme a zodpovieme všetky Vaše otázky ohľadom našej práce. Pri výrobe dverí veľmi detailne dbáme aj na tie najmenšie detaily aby sme uspokojili požiadavky našich zákazníkov presne podľa ich predstáv.

sklenené dvere

Naše sklenené dvere vyrábame z takzvaného bezpečnostného skla a sú prevažne 8 mm hrubé. Čo vlastne znamená bezpečnostné sklo? Toto sklo nie je len obyčajné bežné sklo aké si predstavíte, bezpečnostné sklo je špeciálne v tom, že ho nerozbijete len tak ľahko. Je vyrobené na to aby vydržalo všetky poveternostné podmienky od vetra, cez dážď až po sneh ale aj nechcené nárazy a tlak ku ktorým môže dôjsť. Ide o skutočne kvalitné sklo, na ktoré si podľa seba môžete dať vytvoriť rôzne vzory, ktoré sa robia viacerými spôsobmi ako je napríklad priama tlač na sklo alebo pieskovaním.

sklenené dvere na mieru

Tieto sklenené dvere sú vhodné do exteriérov aj interiérov, do bytov, domov ale aj kancelárií. Pokiaľ ide o čistenie týchto dverí, veľmi jednoducho ich môžete umývať bežnými čistiacimi prostriedkami na sklo a vodou. Nemusíte sa báť, že by sa sklo vplyvom čistiacich prostriedkov zničilo, je totiž skutočne odolné aj voči takýmto vplyvom. V prípade akýchkoľvek otázok, či v prípade záujmu neváhajte a navštívte naše stránky kde sa dočítate väčšie podrobnosti ohľadom našej práce alebo nás môžete osobne telefonicky kontaktovať, pri čom kontakt na nás nájdete tak tiež na našom webe. Budete sa tešiť na našu budúcu spoluprácu.