Nezařazené

Pohodlné chlapčenské svetre

Pohodlné chlapčenské svetre vyrobené z vlny, bavlny ako aj kombinácie bavlny a polyesteru. Vyznačujú sa svojou originalitou vo vzoroch a farbách, ako aj ich kombináciách. Chlapčenské svetre v aktuálnej ponuke sú dostupné za primeranú cenu a padnú vhod vašim deťom. Ponúkame ich vo všetkých detských konfekčných veľkostiach, takže sa hodia pre chlapcov v každom veku. Nájdete ich v rôznych dĺžkach. Výborne hrejú, sú jemné a príjemné na dotyk a prinášajú dobré pocity z nosenia. Aj vďaka rozprávkovým vyobrazeniam, ktoré chlapci milujú. Zachytávajú postavy z obľúbených detských rozprávok a seriálov. Labková patrola alebo Kniha džungle? K čomu inklinujú vaše ratolesti? Spiderman alebo Leví kráľ? Aj takto rozprávkovo sa môžete nechať unášať pri výber svetra pre vaše dieťa.

sivý vlnený sveter

Obliekanie svetrov je potom zábava a vďaka obľúbeným motívom sa pozdvihuje pozitívne naladenie dieťaťa. Možno dáte prednosť jednoduchosti a vyberiete si z ponuky jednofarebných alebo viacfarebných svetrov. V ponuke sú dostupné jemné a výrazné odtiene chlapčenských farieb. Pokojne môžete vášmu dieťaťu vybrať aj červený sveter, v ktorom zažiari a bude ho vidieť zďaleka. Aj takéto varianty zahŕňa naša aktuálna ponuka chlapčenských svetrov. Svetre s okrúhlym výstrihom, ale aj na gombíky a s vreckami.

vianočný sveter s členom Labkovej patroly

Vlnené svetre, ktoré sú ideálnou voľbou na chladné alebo sychravé dni, prípadne pod jesennú alebo zimnú bundu, kde podporia celkový pocit tepla. Tenšie a hrubšie svetre, vyberajte tak, aby ste boli zabezpečení v každom ročnom období, kedy svetre prídu vhod. V lete počas chladných večerov, na jar a jeseň pod bundu. Alebo ako vám to práve vyhovuje.

Objednávanie nie je časovo vymedzené, môžete nakupovať kedy chcete, z pohodlia vášho domova, bez toho, aby ste museli chodiť z obchodu do obchodu a tráviť hodiny vyberaním vhodného svetra. Jednoducho a rýchlo s príslušnou fotodokumentáciou, ktorá vás určite zaujme.