Podnikanie

Doprajte si nuru masáž ako darček

Máte v pláne obdarovať vášho kamaráta nejakým originálnym spôsobom, aby naňho do smrti nezabudol? A nechcete investovať do žiadnych hmotných darov, pretože nemáte presnú predstavu o jeho osobnom vkuse? Darovať k narodeninám peniaze v obálke je síce fajn, ale nie je to práve originálne, a na takýto dar sa čoskoro zabudne. Čo tak zaistiť objednávku dotyčnému mužovi na nuru masáž?

Čo je to nuru masáž

Nuru masáž v Bratislave je prekvapenie od začiatku až do konca. Začína tým, že navštívite masážny erotický salón a zvolíte si masérku, ktorá vám bude úkon vykonávať. Snažte sa uvoľniť a správať sa úplne prirodzene, ako keby ste boli dlhoroční priatelia a kamaráti. Čím prirodzenejšie správanie prejavíte, tým príjemnejšie to bude pre vás oboch.

mesto Bratislava

Podotýkame, že nejde o sexuálne radovánky a pohlavný styk, ide o masáž, ktorá vám osobne navodí slastné pocity až do vyvrcholenia, a vy si celý proces užijete tak, ako nikdy v živote. Masáž je totiž mnohokrát viac ako sex. Neveríte?

nuru masáž

Nuru masáže pochádza z Japonska a tamojšie masérky si dobre uvedomovali, že erotická masáž má najväčšiu silu vtedy, ak sa do nej zapojí celé telo. Celá telesná schránka. Nezabúdajte, že ženy sú veľmi vnímavé a citlivé najmä na dotyky, a že aj pre nich samotné predstavuje hladenie a maznanie najdôležitejšia súčasť milostnej predohry. Budú sa s vami v podstate milovať energeticky, budú vám poskytovať rozkoš z maznania a telesnej blízkosti, budete sa navzájom dotýkať čo najväčšou plochou tela to ide, a to je práve tá slasť, ktorú možno nezažijete ani pri bežnom pohlavnom styku.

Mať ženu v tej chvíli len pre seba, je úžasný pocit, a vy viete, že je s vami v čo najvnútornejšej blízkosti, telo na telo. Ak sa vám podarí dokonale uvoľniť, môžete sa pristihnúť, že vaše duše oscilujú na zhodnej frekvencii, a prežijete spolu veľmi krásne chvíle zblíženia. Odnesiete si odtiaľ nielen vy, ale obaja úžasnú životnú skúsenosť a zážitok na celý zvyšok života. A pravdepodobne aj na ďalšie životy, pretože život je večný.