Nezařazené

Kúpeľňa ako umelecké dielo

Neviem prečo, ale vždy som mala tak trochu spadnuté na kúpeľne. Aj keď sme prišli k niekomu na návštevu, v podstate ma nikdy nič iné ani nezaujímalo, len to, v akom stave majú kúpeľňu, čo si do nej dali, ako vyzerá a podobné veci. Neviem, prečo som taká bola, ale bolo mi jasné, že nakoniec je to presne len niečo, čo ku mne patrí a čo ma naozaj baví. Takže som sa rozhodla, že urobím všetko preto, aby som mala aj svoju kúpeľňu presne v takom stave, v akom som ju chcela mať. A rozhodla som sa, že to urobím radikálne.

sprchová zástěna

Môj muž nemal rád prerábanie, takže som si vybrala tú najvhodnejšiu dobu. Keď bol na týždňovke. Nahnala som do mojej kúpeľne ľudí a povedala som im, aké sú moje predstavy. Tie, na ich smolu, boli dosť jasné a akosi som si nechcela dať vyhovoriť žiadny nápad, ktorý som mala a ktorý sa mi, z bohvie akého dôvodu, naozaj maximálne páčil. Tak to bolo aj s tým, keď som im povedala, že chcem mať v kúte vec, ktorá sa volá sprchová zástena. Neviem prečo, ale sklo v kúpeľni sa mi naozaj veľmi páčilo a bola som z toho nadšená.

sprchový kout

Vždy, keď som sa na to pozrela mi bolo jasné, že presne toto je cesta, ktorou som sa mala vydať a že je to správna cesta. Áno, viem, že o tej kúpeľni rozprávam, ako keby mala spasiť svet, ale pochopte ma, ja som z toho bola naozaj nadšená a keď ste z niečoho nadšený, tak chcete urobiť všetko preto, aby boli nadšení aj ľudia navôkol vás. A viete, nakoniec je to presne tak, ako ste si kedy chceli naplánovať. Všetko je to podľa toho, čo ste kedy chceli. A je to fajn, keď sa na to takto pozriete. Tak už nečakajte a snažte sa urobiť maximum pre vašu vlastnú spokojnosť. Nikdy neviete, ako to v skutočnosti vypáli, no nie? Každý má predsa v dome obľúbenú miestnosť a tou mojou bola kúpeľňa, takže som bola nadšená, keď som videla, ako to nakoniec vyzerá. Bolo to super. A ja som sa naozaj veľmi tešila.