Nezařazené

Nepovolaný sa k obsahu zásielky nedostane, ak ju zabalíte do plastovej obálky

Zásielky majú adresátov aj v tých najvzdialenejších kútoch zeme, kde ich takisto očakávajú a spoliehajú sa na to, že dorazia v poriadku a nepoškodené. Preto je dobré ich baleniu venovať pozornosť a zabaliť ich do kvalitných a hlavne odolných obálok. Takými sú napríklad plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk.

envelope-4016187_640

Poštou vieme posielať kadečo, darčeky, dokumenty, tlačoviny, knihy či textil alebo bižutériu či kozmetiku, všetko to však musí byť zabalené vo vhodnom obale, aby vydržalo dlhú cestu k adresátovi a nepoškodilo sa mechanicky alebo ich neznehodnotila voda, prach či slnečné lúče. V tomto prípade sa dôverovať plastovým obálkam, do ktorých to všetko vložíme a jednoduchým spôsobom zalepíme, a to vďaka lepiacemu pásiku, ktorý je súčasťou každej obálky. Obsah bude chránený, pretože sú vzduchotesné aj vodotesné, neprepustia slnečné lúče a ani prach či iné nečistoty sa k nim nedostane.

Tovar môže mať viacero rozmerov, na každý sa dá nájsť vhodná veľkosť obálky, v prípade, že potrebujete zachovať obsah zásielky v tajnosti, aj to je možné, pretože obálky sú z vnútornej strany čiernej farby, takže nikto nepovolaný sa nedozvie, čo je vo vnútri. Dôležité je brať zreteľ aj na to, aký druh tovaru balíme, a podľa toho si vybrať aj hrúbku plastu, z ktorého je obálka vyrobená. Vyrábajú sa v hrúbkach 50, 60, 70 a 90 mikrometrov, okrem toho existujú obálky bez uší aj s ušami, biele aj farebné a balenia sa predávajú po 10, 50 a 100 kusoch, záleží na spotrebiteľovi, pre ktorý sa rozhodne. Stokusové balenie je však cenovo najvýhodnejšie.

Kamion

Tak už teda môžeme skoncovať so zháňaním kartónových škatúľ a motúzov, aby sme mohli zabaliť to, čo chceme posielať, plastové obálky sú elegantným riešením s jednoduchým uzatváraním, ktoré je bezpečné a spoľahlivé, či posielate balík na Slovensko alebo kdesi do vzdialených končín sveta. Určite vás nesklamú.