Podnikanie

Špeciálna masáž

Spa Bratislava Tantra Vám ponúka príjemné a útulné prostredie pre Váš relax a oddych. Vyskúšajte niektorú z tantrických masáží a doprajte si dokonalý relax a oddych. Salón Bratislava Tantra je Vám k dispozícii denne, radi Vás uvítame po objednaní sa aspoň hodinu vopred. Táto hodinka nám napomôže pripraviť pre Vás všetko, čo je dôležité k Vašej spokojnosti a k Vášmu relaxu. Nechajte sa rozmaznávať a vyberte si tú svoju online tantra masérku, ktorá sa Vám bude venovať hneď po Vašom príchode do salóna. Samozrejme, je nutné uvedomiť si, že tantra masáže sa nezakladajú na poskytovaní sexu a teda samotného pohlavného styku. Tantra je o niečom úplne inom, aj keď samotná sexuálna energia je v týchto tantrických masážach využívaná vo významnej miere.

sviečka plamienok

Každého klienta si Vážime a na znak toho Vám hneď v úvode bude ponúknuté malé osvieženie. Taktiež nezabúdame ani na stálych klientov a práve preto Vám ponúkame po opakovanej tretej návšteve v salóne Tantra Bratislava doživotnú zľavu na naše tantra masáže a taktiež aj na masáž lingamu, čo určite vysoko oceníte.

krása ženy

Taktiež po samotnej masáži na Vás bude čakať malý darček. Ale poďme pekne po poriadku. Hneď po krátkom zoznámení sa odoberiete s Vami vybranou tantra masérkou do súkromných priestorov, kde si v pokoji budete môcť odložiť svoje osobné veci. Následne sa odoberiete do priestorov určených pre príjemný horúci kúpeľ, poprípade príjemnú osviežujúcu sprchu. Táto bude v réžii samotnej tantra masérky, ktorá si Vás takto pripraví či už po hygienickej stránke, rovnako tak aj po stránke,,naladenia sa“ na nadchádzajúce príjemné chvíle. Celý tantra rituál je základom sexuálnej energie a práce s ňou. Práve preto je nutné aby ste sa dokonale uvoľnili a užívali si tieto výnimočné chvíle, ktoré z Vás urobia nového človeka. Vaše zmysli dosiahnu najvyššieho relaxu a oddychu.