Podnikanie

Financie je možné použiť aj efektívnejšie

Bývanie v dome alebo byte sú možnosti, kde si môžeme vytvoriť svoju domácnosť. Každý typ bývania má svoje základné údaje, podľa ktorých je možné identifikovať osobu, okrem mena a priezviska tak na mnohých miestach udávame aj adresu pobytu alebo sídla spoločnosti. Všetci nejako začíname, aj podnikatelia boli niekedy iba obyčajní ľudia, ktorí si vybrali túto formu živobytia, aj ich začiatky sa niesli v znamení mnohých problémov a zdĺhavých procesov, ktoré bolo nutné prekonať, aby spoločnosť mohla začať fungovať a vykazovať činnosť. Mnohí tak už hneď na začiatku musia šetriť kde sa dá, počítať a otáčať každé euro, a ak je možnosť ušetriť, tak ju využiť. Dá sa to napríklad zvolením si virtuálneho sídla firmy, ktoré má virtuálne sídlo bratislava viaceré výhody.

Podnikajte v pohode

Kamenné priestory ako sídla podnikania už nie sú nutnosť, hlavne v prípade, že podnikateľ nie je pripútaný k stolu a nemusí tráviť celý deň v kancelárii. Je to oveľa výhodnejšie aj po finančnej stránke, jej používanie je však rovnoprávne adrese v kamenných priestoroch, dá sa zapísať do OR aj ŽR, akceptujú ich aj daňové a ostatné úrady. Drahé nájomné tak môžete využiť inak, napríklad na rozvoj firmy. Súčasťou virtuálne adresy je možnosť preberania pošty, jej evidencie, má riadne súpisné číslo a mesačné náklady sú neporovnateľne nižšie.

Koordinácia a chod firmy je OK

Na celom Slovensku sa ľudia snažia podnikať, virtuálne sídlo tak môžete mať v Bratislave, ale aj v Púchove či kdekoľvek inde. Poplatky sú porovnateľné, s menšími rozdielmi, napríklad v Bratislave za mesiac zaplatíte 17,-eur pri viazanosti na jeden rok, v Púchove je to iba 12,-eur. V týchto cenách nie sú zarátané aj poplatky za preberanie a posielanie pošty, tie sú vo výške 10,-eur mesačne a platí sa aj za voliteľné služby, napríklad skenovanie a preposielanie pošty vás vyjde na 9,-eur na mesiac. Viazanosť na dva roky vás však môže vyjsť lacnejšie na celom území Slovenska.