Nezařazené

Milióny svetielok

Svetielka a milión drobností ale hlavne láska a vzájomné porozumenie. To je to čo robí Vianoce Vianocami. A preto neváhajte vyzdobiť svoj dom či obchod, alebo kaviarničku či iný podnik krásnymi LED svetelnými reťazami. Svetelné reťaze veselevianoce.sk napomôžu vyčariť tú pravú sviatočnú atmosféru, kde sa bude každý cítiť ako v rozprávke. V našej bohatej ponuke nájdete skutočne bohatý sortiment LED osvetlení ako sú svetelné LED cencúle, svetelné LED závesy, LED svetelné hadice, ale aj LED svetelné figuríny.

výzdoba mesta

Už spomínané svetelné LED reťaze sú pre Vás k dispozícii v rôznych dĺžkach, ktoré si viete prispôsobiť podľa svojich vlastných potrieb a to pomocou patentovanej spojky easy connect s ktorou si dokážete predĺžiť tieto svetelné LED reťaze s maximálnym počtom tridsiatich balení. LED svetelné reťaze si môžete zakúpiť podľa plánu použitia či už si prajete použiť tieto svetelné reťaze v interiéri alebo extérieri a teda vo vonkajšom prostredí. Je nutné sa rozhodnúť vopred kde chcete danú svetelnú LED reťaz použiť najmä z dôvodov krytia. Pri vonkajších svetelných reťaziach je ich krytie IP67 a teda sú odolné okrem zaprášenia aj voči vlhkému prostrediu v podobe dažďa, hmly alebo mokrého snehu no pri vnútorných svetelných LED reťaziach je ich krytie IP20, čo neposkytuje ochranu proti vlhkosti a vode.

čaro vianoc

Či už sa rozhodnete skrášliť svoj exteriér alebo interiér, so svetelnými LED reťazami vyčaríte rozprávkovú atmosféru nadchádzajúcich Vianoc ale aj čarovnú atmosféru pri výzdobe napríklad svadobnej sály.

Taktiež ako pri ostatných našich LED produktoch je možné zvoliť si LED svetelné reťaze s funkciou flash efekt, kde každá piata dióda bliká, čo navodí dojem trblietania svetielok. LED svetelné reťaze pre interiér je možné zakúpiť si v štandardnej dĺžke desiatich metrov, ktorú si viete samozrejme ako sme už spomínali jednoducho pomocou easy connect predĺžiť s maximálnym počtom balení 30.Pri svetelných LED reťaziach pre exteriér je možno si okrem funkcie flash efektu vyberať tieto reťaze aj vo viacerých farebných kombináciách ako je napríklad okrem základných bielej teplej a bielej studenej napríklad ružová, červená či zelená a mnoho iných. Pozrite si ponuku a vyberte si to najlepšie pre Vás.