Podnikanie

Preliačiny

Keď si kúpime drahšie auto staráme sa on ako o člena rodiny. Pokiaľ máte skutočne drahé auto určite vám parkuje v garáži. Čo ale hrozí autám, ktoré nemajú možnosť parkovania v krytých priestoroch a sú vystavené vonkajším podmienkam? Osobné automobily sú samozrejme prispôsobené pobytu v exteriéri. Dážď či sneh nie sú vo väčšine prípadov hrozbou pre auto. V niektorých prípadoch však môže dôjsť aj k jeho poškodeniu. Aj na Slovensku sa môžeme stretnúť so silnými búrkami spojenými s krupobitím. Niekedy na zem dopadnú aj krúpy veľkosti slepačieho vajca.

preliačiny

Predstavte si, že vám takýto veľký kus ľadu z takej výšky padne rovno na hlavu. Čo potom dokáže urobiť s krehkým plechom na aute. Počas silného krupobitia sú auta na nechránených parkoviskách vystavené nebezpečenstvu vzniku preliačin. Preliačiny na aute sú miesta preliačeného plechu, ktoré nemajú priamy vplyv na funkčnosť automobilu, no esteticky nie sú najkrajšie. Taktiež neriešené preliačiny môžu časom spôsobiť hrdzavenie či odlupovanie laku. Na oprave preliačin po krupobití nie je nič zložité. Autopdr.sk sú odborníci na opravu preliačin na vašom osobnom automobile, ktorý používajú modernú technológiu PDR, vďaka ktorej bude váš automobil rovnaký ako pred vznikom preliačiny.

preliačiny

Navyše nie je potrebné prelakovanie. Cena opravy po krupobití závisí od rozsahu poškodenia. Máte vaše auto väčšinu času chránené v garáži a myslite si, že vám preliačiny nehrozia? Preliačiny na aute môžu veľmi rýchlo vzniknúť aj pri neopatrnom parkovaní, či už vašou vinou alebo vinou druhého vodiča. Častokrát sa stretávame aj s preliačinami z dôvodu vandalizmu, čo je nepochopiteľné, ale bohužiaľ sa to stáva. Aj vás trápia preliačiny na aute a rozhodli ste sa ich riešiť? Navštívte stránku autopdr.sk a dozviete sa o možnosti opravy preliačin na osobnom automobile viac.