Nezařazené

Sklo Vám dodá luxus a svetlo

Pokiaľ máte dojem, že Vaše schodisko lemované starým zábradlím už nie je to, čo bývalo, poprípade by ste si ho chceli vynoviť a zmodernizovať, neváhajte a rozhodnite sa pre krásne sklenené zábradlie, ktoré Vášmu priestoru a aj samotnému schodisku dodá nový rozmer, vzhľad a svetlo. Sklenené výplne nechajú svetlo voľne sa šíriť a vy tak budete mať úplne nový vzhľad svojich priestorov.

svetlo schodisko

Sklenené zábradlia sú samozrejme vyrábané z bezpečnostného skla, ktoré má minimálne nároky na údržbu a vy tak dosiahnete krásu a jednoduchú údržbu v jednom kroku. Tieto zábradlia pôsobia maximálne luxusne a štýlovo a nemali by chýbať ani v novostavbách, ktoré sú už svojim výzorom a projektovým riešením moderne prispôsobené dnešnej dobe. Čo sa týka samotného ukotvenia takéhoto zábradlia, odporúčame Vám pre skutočne krásny a moderný dizajnový vzhľad, sklo z tohto zábradlia inštalovať spôsobom,,zapustenia,, do podlahy, čo spôsobí, že sklo akoby splynulo s podlahou a vychádzalo priamo z nej. Je to krásny pohľad a zároveň takéto zábradlie bude plniť ako estetickú modernú stránku, tak aj bezpečnostnú.

čisté sklo

No samozrejme, každému sa páči niečo iné, preto možností aplikovania a samotnej montáže sklenených zábradlí je viacero. Možnosť ukotvenia a teda zachytenia skleneného zábradlia je aj pomocou bodových úchytov. Tieto sú v štandardnom prevedení nerez. V neposlednom rade je možnosť montáže skleneného zábradlia do takzvaných hliníkových konštrukcií/profilov. Tieto sú v povrchovej úprave ELOX alebo INOX v konečnom vzhľade brúsená nerez. Tieto sklenené zábradlia je možné umiestniť či do interiéru tak aj do exteriéru. Môžete ich umiestniť ako na schodisko, tak aj na terasy či balkóny, je možné nimi oddeliť respektíve ohraničiť letnú záhradku a teda časť pre posedenie od ostatného okolia. Možností kam všade sa dá takéto sklenené zábradlie umiestniť je skutočne veľa. Všade bude pôsobiť moderne a štýlovo lebo sklenené zábradlia sú spojením jedinečnosti a luxusu.